Programma 2022

  
Vrijdag 9/09
  Espace Lejeune Espace Melchior Espace Schmitz Binnenplaats
         
20u00  

20u - 22u

Hidrae


Bal

       
21u00      
       
22u00

22u - 23u30

Margaux Lienard &
Julien B
iget


Concert

 

22u - 00u

Adar


Bal

 
     
23u00    
       
00u00  

00u - 02u

I Fratelli Tarzanelli


Folkbal

   
       
01u00      
02u00      
 
Zaterdag 10/09
  Espace Lejeune Espace Melchior
Espace Schmitz
Binnenplaats
10u30    

10u30 - 12u

Dansen van Zwedenmet Aurélie Giet et Duo Näsbom-Paulson

Dans workshop

 
11u00      
       
12u00  

12u00 - 13u30

Dans workshop : folkbal dansen initiatie

met Catherine Renson, Séverine Vliegen & Les Lucioles

 

Dans workshop

   
       
13u00

13u - 14u00

Karim Baggili

Akoestische dutje

13u - 14u30

Duo Näsbom-Paulson

 

Bal

13u - 14u

Vrije Podium

   
14u00  

14u - 14u30

Théâtre Mabotte

Kindervoorstelling

   

14u30 - 16u

Les Lucioles

 

Bal

 

14u30 - 15u30

Vrije Podium

 

15u00    
     

15u30 - 16u

Théâtre Mabotte

Kindervoorstelling

16u00

16u - 17u30

Solia XL

 

Concert

 

16u - 18u

Cap au Renard

 

 

Québec Bal

 
   

16u30 - 17u

Théâtre Mabotte

Kindervoorstelling

17u00    
     

17u30 - 18u

Théâtre Mabotte

Kindervoorstelling

18u00  

18u - 20u

Ma Petite

Bal

 

18u - 19u

Vrije Podium

     
19u00

19u - 20u30

Saraï

Concert

   
     
20u00  

20u - 22u

Au pied levé

Bal

 
     

20u30 - 21u30

Vrije Podium

21u00    
       
22u00

22u - 23u30

Mamaliga Orkestar

Concert

 

22u - 00u

Duo Esbelin - Simonnin

Bal

   
     
23u00    
       
00u00    

00u - 02u

Airboxes

 

Bal

 
       
01u00      
02u00      
 
Zondag 11/09
  Espace Lejeune
Espace Melchior
Espace Schmitz
Binnenplaats
10u30  

10u30 - 12u

Musette Dansen

met Elena Leibbrand & Les Papillons de Nuit

Dans workshop

   
11u00

11u - 14u30

Voorbereiding van de grote jamsessie

met Jonathan De Neck

 

Muziek wokshop

   
     
12u00  

12u - 13u30

Dansen Galicia

met Herminda Richer Lopez & Eva Fernandez & A Contrabanda

Dans workshop

 

 
     
13u00

13u - 14u30

Les Papillons de nuit

 

Bal

13u - 14u

Vrije Podium

   
14u00  

14u - 14u30

Théâtre Mabotte

Kindervoorstelling

     

14u30 - 16u

A Contrabanda

Bal

14u30 - 15u30

Vrije Podium

15u00    
     

15u30 - 16u

Théâtre Mabotte

Kindervoorstelling

16u00

16u - 17u

Omnibus

Concert/bal voor kinderen

16u - 18u

Folkbal initiatie

Folk à Donf & Claude Demulder

Bal initiatie

   
     
17h00      
     

17u30 - 18u

Théâtre Mabotte

Kindervoorstelling

18u00    

18u - 20u

Groot jamsessie

met Jonathan De Neck

Bal

18u - 19u

Vrije Podium

     
19u00

19u - 20u30

Spilar

Concert

   
     
20u00

20u - 22u

Le Bour Bodros

 

Fest noz

   
     

20u30 - 21u30

Vrije Podium

21u00    
       
22u00

22u - 00u

Bal O'Gadjo

Bal

     
       
23u00      
 00u00